top of page
     BILARD
 
- myśl logicznie 
 
- graj taktycznie
 
- wbijaj bile
 
- i to tyle

Jesteśmy grupą ludzi, która spotkała się przy stole bilardowym Bogdana Wołkowskiego. Jego pasja, determinacja i wyczyny bilardowe oraz otwartość w przekazywaniu swojej wiedzy innym, przyciągnęła i zintegrowała nas wokół wspólnej idei. Idei tworzenia miejsca dla nowych pasjonatów, którzy chcą poznawać tajniki sportu bilardowego i iść w ślady Mistrza. Stworzenie własnego klubu stało się kwestią czasu, sprawą naturalną i oczywistą a może przeznaczeniem. I tak oto w sierpniu 2015 roku oficjalnie został zarejestrowany w Jaworznie klub UKS Fair Play.

 

Bilard jest propozycją sportu ogólnorozwojowego i precyzyjnego, alternatywą wobec aktywności ekstremalnych i wysiłkowych. Jest sportem, który w szczególności rozwija u zawodników myślenie

logiczno- taktyczne, koncentrację, kompetencje w zakresie operacji przestrzennych, precyzji, cierpliwości, systematyczności, a również kontroli własnych zachowań poprzez precyzyjną i skoncentrowaną aktywność psychoruchową. Umiejętności te są niezwykle ważne w kształtowaniu osobowości dzieci i młodzieży, opartej m. in. na stabilnym i adekwatnym poczuciu własnej wartości, sprawności, sukcesie, pasji.

Jeśli chcesz być osobą konsekwentną w dążeniu do celu, precyzyjną, skuteczną, jeśli chcesz mieć pasję która dostarcza adrenaliny oraz satysfakcji i sukcesów – przyjdź do nas. Bilard jest sportem dla wszystkich, dla małych i dużych, dla mężczyzn i kobiet. Zapraszamy !

 

Z  pozdrowieniami

Grupa założycielska

bottom of page